Биметаллические радиаторы SIRA

Біметалічні радіатори Sira-це секційні радіатори преміум класу. Визнана у всьому світі, технологія Bimetal була запатентована компанією Sira Industrie. Ці батареї відрізняються з’єднанням серцевини зі сталі і алюмінієвої поверхні зовні продукції. У нас найкращі биметаллические радиаторы SIRA.

Біметалічні батареї Sira являють собою досконалість форм і ліній, що відрізняє їх від інших радіаторів. Крім того, продукція Sira Industrie в інтерпретації Bimetal має:

Унікальну, бездоганну гладку поверхню;
Здатність до швидкого нагрівання, що забезпечується малою кількістю води;
Надійність і тривала гарантія-20 років;
Міцність структури зібраних секцій-біметалічні радіатори Sira міцні і стійкі до пошкоджень;
Використання ексклюзивних прокладок O-ring для складання секцій;
Несхильність корозійним процесам;
Абсолютна відсутність різних задирок, гострих кутів і ідеальна форма для перебування в приміщенні.
УНІКАЛЬНІСТЬ БІМЕТАЛІЧНИХ РАДІАТОРІВ СІРА
Біметалічні радіатори Sira, крім усього іншого, в своєму модельному ряду мають новітню розробку – гібридний радіатор RS Twin, відповідний для приміщень з альтернативними джерелами енергії. Біметалічні батареї Sira, що мають здатність працювати і в системі гарячої води, і за допомогою підключення до електроенергії, — це абсолютно нове слово в області опалювальних приладів.

БІМЕТАЛІЧНІ РАДІАТОРИ СІРА. МОДЕЛЬНИЙ РЯД
Всі батареї, що мають в своїй основі з’єднання двох металів, акуратні в своєму виконанні і абсолютно комфортні для будь-якого приміщення. За формою вони сильно відрізняються від батарей інших торгових марок. Крім того, біметалічні батареї Sira мають досить широкий модельний ряд. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом цих інноваційних опалювальних приладів.