Nissan X-Trail створили спеціально для власників собак

Хто б міг подумати, що компанія Nissan подбає про власників собак та їх вихованців. Японський виробник створив нову версію знаменитого кросовера Nissan X-Trail з можливостями комфортних подорожей з домашніми вихованцями. Концепт під назвою «4Dogs» вже щосили проходить успішні тести.
Нещодавно журнал Autocarus.ru робив добірку найбільш комфортних моделей для собак. А компанія Nissan вирішила реалізувати мрії собаківників і зробити спеціальну версію авто. І навіть опублікувала докладний відео в Інтернеті, наскільки зручно собакам у даній комплектації. У список аксесуарів, пропонованих з машиною, входять: трап, який допомагає легко піднятися і спуститися, душ і навіть фен. Представники Nissan припускають, що більшість власників собак хотілося б мати в арсеналі авто подібне оснащення. В першу чергу — великий багажник (445 л), стіни та підлога якого оброблені спеціальним шкіряним матеріалом, що досить практично. І після подорожі досить лише протерти вологою ганчіркою. Тому не варто турбуватися, що собака зіпсує оббивку салону. Також у спеціальному відсіку захований душ з сушаркою, що дуже зручно після прогулянок у сльота, сніг або дощ. Для безпеки собак використовуються спеціальні ремені.
Серед супутніх товарів — миска-непроливайка з електричним ножем. А, щоб вихованці сувсовали себе комфортно ззаду, власники можуть говорити з ними через спеціальний пристрій, котонки якого виведені в багажнику. Крім того, власники можуть стежити за поведінкою собак з допомогою відеокамер, вони проектують зображення з багажного відсіку на екран передній панелі.
Незважаючи на те, що версія «4Dogs» розроблена спеціально для тварин, покупцям не доведеться турбуватися про своїх традиційних потреби: різні елементи можуть бути видалені, щоб звільнити місце для покупок, можливість використовувати запасне колесо залишиться доступною у випадку, якщо ви прокололи шину.
«Перш ніж реалізовувати проект ми провели дослідження, і виявилось, що для власників собак, вихованці є частиною сім’ї», — спостерігається Райан Гейнс, головний менеджер з маркетингу X-Trail. — Тому ми хочемо допомогти людям забезпечити важливі для тваринного комфорт та зручність».
Цілком можливо, що нові Nissan X-Trail в найближчому майбутньому будуть продаватися в таких комплектаціях. Наскільки це буде затребувано, покаже час.