Makita

Ми пропонуємо тільки оригінальний інструмент makita для будівництва та ремонту, а також витратні матеріали, супутнє обладнання та запасні частини. Також ми надаємо гарантійне обслуговування та ремонт.
У нашому магазині завжди в наявності широкий асортимент продукції Макіта. Власний склад дозволяє оперативно доставляти замовлення клієнтам.
Інструмент Макіта вже давно завоював довіру професіоналів у всьому світі. Він використовується як в промисловості, так і в невеликих майстернях. Особливої уваги заслуговує сегмент акумуляторного інструменту, адже Макіта займає перше місце в світі по його виробництву. В даний час Makita випускає понад 350 типів інструменту і понад 4500 аксесуарів до них. На сьогоднішній день асортимент компанії налічує понад 1000 найменувань. Makita включає в себе 8 виробничих підприємств, з яких три розташовані в Європі: у Великобританії, Німеччині та Румунії.
Компанія Макіта завжди впроваджувала у виробництво новітні розробки, адже інноваційні технології полегшують роботу користувача. Наприклад, в акумуляторних шуруповертах використовуються безщіткові мотори, які дозволяють продовжити термін роботи шуруповерта від одного заряду батареї на 40%. Відсутність втрат енергії дозволило збільшити крутний момент, при цьому знизити споживаний струм і зменшити нагрів корпусу інструменту. Принцип поглинання вібрації, застосовуваний в перфораторах, відбійних молотках і деяких інших інструментах Макіта, розроблений на основі антисейсмічних будівельних технологій.