Прототип нового поколения Honda Accord дебютировал в Китае

Компания Honda традиционно предлагает на разных рынках одну и ту же модель под различными именами и с кардинально отличающимся дизайном. На автосалоне в Пекине дебютировал концепт Spirior, предвосхищающий выход нового поколения седана, в других странах известного, как Accord.

Honda Spirior предстала в Пекине в ранге концепта, однако производитель не стал скрывать, что статус этот носит скорее символический характер. Производство седана должно стартовать уже к концу года, и известно, что его серийная версия будет отличаться от концепта лишь малозначительными деталями. Выпуском Spirior для рынка Китая займется совместное предприятие Dongfeng-Honda.

Особыми техническими данными о концепте Honda не побаловала. Известно, что седан получил тот же самый 2,4-литровый мотор, что устанавливается на все семейство Accord, а на серийной версии он будет работать вместе с новым восьмиступенчатым «роботом». Кроме того, производитель пообещал, что седан получит некий набор продвинутых водительских ассистентов и технологий безопасности. Интересно, что Honda адресует Spirior в первую очередь молодым покупателям, обитающим в мегаполисах.

Пока ничего не известно о возможных планах Honda по выводу Spirior на другие рынки, кроме китайского.

Добавить комментарий

Honda представила новий Accord з дуже похилим дахом

Компанія Honda представила Accord десятого покоління. Модель перейшла з атмосферником на турбодвигуни, отримала 1,5-літровий мотор і десятиступенчатую автоматичну коробку передач. Як кажуть представники марки «Акорд» розроблений «з нуля»: у нього більш жорсткий і, в той же час, легкий кузов, інше шасі, нова лінійка двигунів, в якій більше не буде шестициліндрового агрегату, поліпшена шумоізоляція з системою активного шумозаглушення в салоні. Автомобіль став коротшим (-10 міліметрів), нижче (-15 міліметрів) і ширший (+10 міліметрів), а також отримав збільшену колісну базу (+54 міліметра) і колію (як спереду, так і ззаду). Маса «Акорду» зменшилася на 50-80 кілограмів (в залежності від модифікації та оснащення). Також збільшилася вільний простір в салоні автомобіля, а багажник став більше на 28-90 літрів (залежно від модифікації) – до 472 літрів. У «десятого» Accord тепер будуть тільки чотирициліндрові турбодвигуни з безпосереднім уприскуванням палива. Базовий – це 192-сильний агрегат 1.5, що прийшов на зміну раніше 2,4-літровому атмосфернику. Він зможе працювати в парі з варіатором і шестиступінчастою «механікою», яку можна буде замовити в комплектації Sport. Колишню «шістку» 3.5 замінив дволітровий двигун потужністю 252 кінські сили, який зможе працювати в парі з десятиступенчатой автоматичною коробкою передач. Також у версії Sport буде доступна «ручка». У «Акорду» залишиться гібридна версія. Вона побудована на базі дволітрового мотора, що працює по циклу Аткінсона, і двох електричних двигунів. Більш детальну інформацію про гібридному автомобілі в компанії мають намір опублікувати пізніше. В оснащення моделі увійде проекційний дисплей, 7-дюймовий і 8-дюймовий дисплеї приладової панелі і мультимедійного комплексу відповідно, 450-ватна аудіосистема, бездротова зарядка для смартфона і функція його підключення NFC, точка доступу Wi-Fi з доступом в інтернет по мережах 4G LTE, можливість віддаленого контролю автомобіля (наприклад, можна закрити двері або подивитися, де він знаходиться і з якою швидкістю їде), а також світлодіодні фари. Крім того, «Акорд» отримає адаптивні амортизатори і систему зміни параметрів роботи автомобіля з двома налаштуваннями – Normal, Sport і Econ. Вони змінюють відгук на натискання педалі газу, налаштування рульового управління, жорсткість амортизаторів, коробки передачі. Новий «Акорд» будуть збирати на заводі в Мерісвіллі (штат Огайо, США). Випуск турбомоторів налагодять на новому заводі в місті Анна, штат Огайо, а варіатори і десятиступенчатые «автомати» — на підприємствах в Расселс-Поінт, Огайо, і Таллапусе, штат Джорджія, відповідно. У модернізацію майданчиків, на яких запустять збірку трансмісій, «Хонда» вклала 149 мільйонів доларів.

Добавить комментарий