Chicandamazing

Виставка під назвою » Густав Клімт. Золотий поцілунок » об’єднує роботи чотирьох відомих художників-модерністів: всі вони блискучі у своїй творчості: Густав Клімт, Анрі де Тулуз-Лотрек, Альфонс Муха і Егон Шиле. Захід пройде в лофт-проекті Floors з 3 лютого по 26 квітня 2020 року.

Густав Клімт-австрійський художник, графік і декоратор. Його ім’я зазвичай асоціюється зі стилем модерн. «Поцілунок» — найвідоміша і дуже характерна картина художника, яка також дала назву виставці. Детальніше на http://chicandamazing.com/.

Анрі де Тулуз-Лотрек-найвідоміший майстер модерну у Франції. Афіші Анрі де Тулуз Лотрека прекрасно справлялися зі своїм завданням: вони рекламували блиск Паризького напівтемряви, алкоголь, порок і канкан. Саме плакати принесли художнику бажану славу. Альфонса Мухи, якого за життя називали блискучим художником, тепер будуть називати швидше блискучим дизайнером. Дійсно, справедливості заради варто сказати, що його картини, в тому числі і знаменита серія «слов’янський епос», були далеко не так популярні, як тиражовані зображення романтичних красунь з плакатів і етикеток.

Егон Шиле-австрійський живописець і графік, один з найяскравіших представників австрійського експресіонізму. Головною темою його творчості було людське тіло. Він переглянув погляди академічного живопису, в якій тіло виступало як об’єкт для споглядання. За своє життя, що тривало всього 28 років, Егон Шиле написав і написав більше автопортретів, ніж всі відомі до нього художники в історії мистецтва. Він часто зображував себе гротескно, іноді зі слідами розкладання. Мистецтвознавці порівнюють його роботу з Портретом Доріана Грея.