Alpine A110 Première Edition і божевільний гоночний автомобіль вже в дорозі

Однак, на відміну від багатьох своїх конкурентів, французький спорткар залишиться в Європі.
Alpine A110 Première Edition буде показаний на виставці Salon Privé у Великобританії. Поряд з новим спорткаром, з центрально розташованим двигуном, буде предсталвен також спадкоємець Alpine A110SX Berlinette 1977. «Наворочений» A110 зробить пару публічних дебютів на конкурсах і виставках, а потім надійде в продаж в 2018 році.
Цей обмежений випуск Première Edition буде проведений серією в 1,955 машин за ціною $66,630. Від базової A110 він буде відрізнятися особливими шкіряними сидіннями Sabelt, 18-дюймовими кованими дисками і стерео Focal.
Нагадаємо, що кузов французького спорткара зроблений повністю з алюмінію. Крім вищевказаної обмеженої серії, Alpine показала тизер гоночної версії A110. Автомобіль отримає ще більш агресивну передню частину, як видно на скетчі вище і, як очікується, у наступному році буде представлений серед моделей випущених в одиничному екземплярі. Ходять чутки, що автомобіль також може взяти участь у деяких гонках.
Модифікації гоночної версії включають каркас безпеки, «голий» інтер’єр і посилений 1.8-літровий чотирициліндровий турбований двигун, який буде перевищувати специфікації дорожнього автомобіля з 252 к. с. потужності і 320 Нм крутного моменту. Споряджена маса гоночної версії буде помітно менше, ніж у і так вже надлегкого A110 масою 1,080 кг.