Выбор Резервного источника электроснабжения

В умовах погіршення якості напруги живлення мережі і постійних відключень споживачів електроенергії актуальним стає використання систем резервного електропостачання. На ринку України присутня безліч різноманітних рішень, як для багатоквартирних будинків, так і приватних котеджів. У нас найкращій Выбор Резервного источника электроснабжения.

При цьому вибір споживачем конкретного рішення визначається безліччю факторів, аж до зовнішнього вигляду пристрою електропостачання. У даній статті ми постараємося провести аналіз найбільш популярних рішень по електропостачанню, істотно розрізняються за принципом дії і цінової складової.

Для коректного порівняння візьмемо джерела резервного електроживлення однакової потужності, достатньої для постачання заміського будинку або великої квартири з власним котлом АГВ. Установка сонячних батарей в квартирі, навіть на балконі, вкрай утруднена, оскільки вимагає великої площі для розміщення і правильного кута установки. При наявності балкона на північній стороні будинку, користь від таких батарей буде мінімальна, і система виявиться неефективною навіть при рідкісних відключеннях.

Бензиновий генератор при роботі сильно шумить і виділяє багато вихлопних газів. Зазвичай споживач встановлює бензогенератори на балконі, але це дозволяє лише частково вирішити проблему, зокрема, навіть при закритих дверях на балкон, ви почуєте від сусідів багато приємних слів з приводу роботи генератора.