Типография

Ми допоможемо вирішити будь-яку задачу, пов’язану з друком на виробах з паперу, тканини, металу та інших матеріалів. Вислухаємо і врахуємо побажання, розробимо макет, підберемо заготовки і швидко надрукуємо в потрібному обсязі — хоч одну, хоч 100 000 штук. У нас найкраща Типография в Ростове.

Дбаємо про те, щоб вам було комфортно з нами працювати. Кожному клієнту призначається особистий менеджер. Він буде супроводжувати вас на всіх етапах співпраці і вирішить будь-які супутні питання, а також підкаже, які матеріали і способи друку краще вибрати в конкретному випадку.

Вам не доведеться спілкуватися у всій команді, від дизайнера до фахівця з друку, піклуватися про кожну дрібницю і витрачати час — менеджер зробить це сам.

5 причин звернутися до нас

Стислі терміни друку. Тиражі до 300 одиниць робимо за 1 день, до 1000 — за 2-3 дні. На маленькі партії до 50 штук йде не більше 3 годин. На простих виробах друк йде швидше, наприклад, 10 000 паперових листівок робимо за 1 день.
Власні дизайнери та маркетологи в штаті. Розробимо макет для друку з нуля або доведемо до ідеалу вашу заготовку, якщо це необхідно.
Будь-які поверхні. Папір, картон, пластик, метал, скло — наше обладнання дозволяє якісно друкувати на цих та інших матеріалах.
Будь-які розміри. Не обмежуємо масштаби ваших задумів. Наприклад, можемо надрукувати банер на рулоні довжиною в 15 метрів.
Будь-які тиражі. Робимо від 1 до 100 000 одиниць. Виробництво оптимізовано для друку великих обсягів, тому навіть з великими тиражами справляємося швидко і без втрати якості.