Печать на ручках

Ручка з логотипом-це один з найбільш недорогих, але ефектних і практичних способів прорекламувати свій бізнес. Звичайна кулькова ручка завжди буде під рукою, вона потрібна як на роботі, так і вдома, її нерідко обов’язково носять в кишені більшість ділових людей, які ведуть переговори і обмінюються інформацією безпосередньо. Тому ручка з лого вашої компанії не тільки буде постійно нагадувати про Ваші послуги, але і стане ефективною рекламою при кожному її використанні так само і для інших людей. У нас найкращі печать на ручках.

Друк на ручках-оригінальний спосіб підкреслити імідж компанії
Нанесення логотипів на ручки входить в спектр основних послуг нашої компанії. Наші фахівці готові створити ручки з логотипом, які стануть корисними не тільки за прямим призначенням, але і для проведення рекламної кампанії.

Друк логотипу на ручках дозволяє створити унікальне фірмове зображення, яке відразу викликає асоціацію з компанією. Але, на відміну від інших рекламних носіїв, цей предмет не нав’язливий, тому не викликає роздратування.

Більш того, ручки є універсальними канцелярськими виробами, які можуть знадобитися в будь-який момент незалежно від місця роботи. А якщо на них нанести логотип компанії, то люди будуть сприймати ручку як практичний і корисний сувенір, який буде ненав’язливо нагадувати про бренд.

Ручки з нанесенням логотипу мають кілька варіантів застосування:

Їх можна роздати партнерам на конференціях.
Поширити серед конкуруючих фірм.
Піднести в якості подарунка співробітникам компанії.
Логотип потрібно наносити на відповідні події і призначенням сувеніри. Це ж відноситься і до ручок. Не варто дарувати недорогу пластикову ручку з вашим логотипом учасникам іноземної делегації або зарубіжним партнерам. З такої нагоди варто витратити трохи більше грошей і замовити нанесення логотипу на більш дорогі варіанти. Ось кілька хороших ідей з будь-якого приводу:

В якості сувеніра кожному клієнту вашої компанії можна зупинити свій вибір на варіанті з пластика, але функціональному і з привабливим зовнішнім дизайном.
Для учасників промо акції в якості невеликого призу можна вибрати найпростіший і недорогий варіант.
Якщо ви хочете зробити пам’ятний подарунок, виберіть сувенір хорошої якості з металу або міцного пластику зі стильним зовнішнім дизайном.
В якості подарунка співробітникам можна вибрати сувенір середньої цінової категорії простого дизайну.
Вибираючи ручку-сувенір, варто враховувати статус персони. Якщо сувенір призначається для цінних клієнтів або партнерів по бізнесу, тоді краще вибрати ексклюзивний набір ручок з нанесенням зображення, упакований в красиву коробку.