Туры в Карелию

Кожен одноденний, дводенний і триденний тур в Карелію організований максимально насиченим. В рамках 1-2 денної подорожі туристи зможуть побачити і пам’ятки міст, і унікальні природні куточки. І, звичайно, мандрівників чекає розслаблений відпочинок в комфортних готелях Карелії. У нас найкращі Туры в Карелию из Санкт-Петербурга.

Бронюйте свій кращий відпочинок, вибирайте відповідний тур з Петербурга в Карелію. При ранньому бронюванні передбачені знижки. Встигніть відвідати російський північ за вигідною вартістю.

Тури до хаскі
Відпочинок в Карелії взимку
Відпочинок в Карелії на Новий Рік
Тури в Карелію на січневі свята
Водоспади Карелії
Водоспад Ахвенкоски Карелія
Водоспад Кивач Карелія
Водоспад Койриноя Карелія
Молочний водоспад в Карелії
Водоспад Білі мости (Юканкоски)
Тури на вихідні в Карелії
Подорож на ретропоїзді
Автобусні тури в парк Рускеала
Тури на снігоходах в Карелії
Тури на Валаам
Відпочинок в Карелії з кожним роком стає більш популярним не тільки серед росіян, але і серед іноземних туристів. Нові і досвідчені мандрівники відкривають для себе російську північ з ще незвіданого боку, порівнюючи Ладозькі шхери з норвезькими пейзажами і просто захоплюючись красотами ландшафту та історичними пам’ятками.

Поїздка в Карелію-це швидко, екологічно, оздоровчо і надихаюче! Тут кожен зможе знайти для себе найкращі маршрути і точно не залишиться байдужим. Відправитися в подорож по Карелії можна в будь-який час року, так як республіка готова порадувати вас різноманітністю розваг і всіма можливими видами відпочинку незалежно від погодних і сезонних умов. Дістатися до заповітної Карелії можна самостійно або ж скориставшись послугами професіоналів. Головне-вибрати відповідний тур!

Тури в Карелію різноманітні і кожен знайде для себе програму за смаком! Вибираючи тур, визначитеся з його тривалість, основними точками маршруту, обов’язковими для відвідування, види розважальних програм.

«Гірський парк Рускеала і водоспади» ексклюзив)» — тур для тих, хто ловить момент! Одноденний тур до перлини Карелії-парку Рускеала. Проведіть цілий день на свіжому повітрі і встигніть завершити всі справи!
Ретро поїзд в Карелію-якщо у вас вільні тільки вихідні, але хочеться природи і комфорту, то цей тур для Вас! Одноденна поїздка на Ластівці доставить вас до Сортавала і подарує яскраві враження. Родзинкою поїздки, звичайно ж, стане поїздка на справжньому ретро паровозі.