Артлайф

Якщо під час візиту до лікаря і здачі аналізів було виявлено, що у вас підвищений холестерин, варто поміняти спосіб життя і харчування. Вибір правильних таблеток для зниження холестерину допоможе знизити ризик серйозного погіршення здоров’я.

Ліки від підвищеного рівня холестерину в крові призначені для уникнення патології серцево-судинної системи. Ми пропонуємо купить Артлайф Украина. Ефективний результат досягається при тривалому прийомі препаратів. Для того, щоб знизити рівень холестерину, використовують ліки групи фібратів, статинів і секвестранов жовчних кислот. Артлайф від холестерину має рослинні компоненти, які пригнічують органічні сполуки в печінці, і пригнічує редуктазу.

дія препаратів
Категорично забороняється приймати препарати від холестерину без призначення лікаря. Лише фахівець зможе визначити яка група препаратів краще для окремо взятої людини. Найбільш поширені препарати статини мають діями:

· Знижують ступінь жирних кислот при гіперхолестеринемії;

· Зменшують показники загального та шкідливого холестерину;

· Підвищують рівень ліпопротеїну;

· Активують вироблення корисних жирних кислот;

· Пригнічують вироблення карбонових кислот з негативним ефектом.

Статини є одними з найбільш ефективних, але мінусом їх є рідкісні побічні ефекти. Найчастіше зустрічаються головний біль, запаморочення і порушення травлення.

Фібрати знижують кількість ліпопротеїнів низької щільності і виводять жирні кислоти з печінки.

Рекомендації щодо застосування
Перед прийомом препарату потрібно пройти обстеження і проконсультуватися з лікарем, для того щоб не нашкодити своєму організму. Препарат протипоказаний людям віком до 18 років. Всі препарати відрізняються тривалістю прийому і впливом на організм.