Прокат авто

Пересування на власному автомобілі-один з найбільш комфортних способів пересування по місту. Гостюєте в Краснодарському краї? Ваша машина на ремонті, а термінових справ дуже багато? КОМПАНІЯ АВТО-БАН пропонує прокат автомобілів в Краснодарі за вигідними цінами. Широкий асортимент транспортних засобів дозволить завжди із зручністю пересуватися по місту, заощадивши дорогоцінний час. В наявності в автопарку більше сорока автомобілів різних моделей і КЛАСІВ. Бажаючим взяти в оренду авто без водія Пропонуються не тільки економ клас, а й нові екземпляри середнього класу. У нас найкращій прокат авто в краснодаре.

Зібралися подорожувати по всьому регіону? Ми здійснюємо подачу машини не тільки по місту, але і по Краснодарському краю, а також по інших регіонах, включаючи Крим, Адигею, Ростовську область і навіть Ставропольський край.

Прокат машин на добу і більше
Оренда автомобіля в Краснодарі від нашої компанії не обмежується за термінами. Ви можете користуватися наданим ТЗ скільки захочете. Забезпечимо максимальними зручностями абсолютно безкоштовно. У комплекті до обраного автомобіля ми надамо навігатор і відеореєстратор, бустер або дитяче крісло на ваш вибір!

Постійні клієнти користуються знижками — з нами недорога оренда авто без водія ст