Пультовая охрана квартиры

На сьогоднішній день в Асоціацію входять входять 12 охоронних, юридичних, консультаційних та експертних організацій.

Засновником і керівником Асоціації охоронних підприємств є: Штепа Олександр Іванович

У недавньому минулому військовий моряк-підводник, співробітник військової контррозвідки КДБ СРСР.

В даний брешемо старшина Санкт-Петербурзького морського зборів, член Ради профспілки «законність і правопорядок», член координаційної ради УМВС по Санкт-Петербургу і Ленінградської області.

Охоронні підприємства, що входять в Асоціацію «безпека» — це відбулися, самостійні, добре укомплектовані і екіпіровані приватні організації, що мають всі необхідні умови для забезпечення безпеки комерційних структур і конкретних осіб відповідно до Закону «про приватну детективної та охоронної діяльності в РФ». У нас найкраща пультовая охрана квартиры.

Працюючи на ринку охоронних послуг більше 20 років, охоронні підприємства жодного разу не допустили фактів неправомірного впливу на своїх клієнтів і їх бізнес, як з боку недобросовісних конкурентів, так і кримінальних структур. Своєчасно і в повному обсязі вживаються заходи при виникненні спорів господарюючих суб’єктів, що дозволяє з позитивним результатом відстоювати інтереси клієнтів Асоціації охоронних підприємств в рамках існуючого законодавства.

За внесок у забезпечення правопорядку і безпеки громадян, цілий ряд охоронних підприємств Асоціації відзначений грамотами ГУВС Санкт-Петербурга і Ленінградської області, листами подяки МВС Росії.

В основу діяльності Асоціації охоронних підприємств покладено комплексний підхід до забезпечення безпеки, який здійснюється на основі аналізу всіх складових сучасного бізнесу, з урахуванням місцевих умов. Максимально враховується можливі ризики кримінальних посягань, конкурентної боротьби, негативного впливу з боку недобросовісної частини чиновників регіонального та місцевого рівнів, інші обставини форс-мажорного характеру.

З метою комплексного забезпечення захисту клієнтів Асоціацією налагоджені ділові зв’язки з охоронними підприємствами і службами безпеки в різних регіонах країни і ближнього зарубіжжя.Пультова охорона офісів в Санкт-Петербурзі-одна з послуг асоціації»Безпека». Наші висококваліфіковані фахівці використовують тільки якісне обладнання для системи спостереження, контролю і передачі даних. Мобільна служба реагування завжди буде на сторожі порядку.

Охоронна сигналізація офісу в СПб від Асоціації «Безпека» — гарантія Вашого захисту.

Вартість пультової охорони офісів залежить від виду наданої послуги.

Послуги пультової охорони офісів в Санкт-Петербурзі бувають трьох видів:

тривожний
охоронний
охоронна + тривожна