Инженерно геологическая лаборатория

Компанія ТОВ «Дельта» в Ростові-на-Дону виконує геологічні вишукування грунту для майбутніх будівельних робіт. Особливе значення ще на передпроектному етапі має дослідження всіх необхідних характеристик грунту, визначення впливу грунтових вод та інших особливостей будівельної ділянки. Результати геологічних вишукувань грунту — це основа для зведення міцних і безпечних споруд. У нас найкраща инженерно геологическая лаборатория.

Лабораторні аналізи взятих проб дозволяють зробити висновок про доцільність ведення будівельних робіт на обраній ділянці. Якщо приймається позитивне рішення, то розробляється список заходів, що забезпечують необхідну стійкість будівлі.

Результати досліджень
Геологічні вишукування грунтів складаються з наступних робіт:

визначення складу грунту;
визначення товщини грунту;
визначення максимальної товщини промерзання;
вивчення характеру грунту;
визначення меж прогнозованого затоплення;
вивчення грунтових вод, їх глибини залягання.
За результатами випробувань складається звіт відповідно до технічного завдання замовника. Він буде містити необхідні графічні матеріали, лабораторні дослідження, обґрунтування вибору будматеріалів і т. д.

Геологічні дослідження ґрунтів
Перш ніж проводити лабораторні аналізи грунтів, співробітники компанії ТОВ «Дельта» проводять підготовчі інженерні роботи, щоб надати Замовнику повну і об’єктивну інформацію про природні умови будівельної ділянки.