Геологические изыскания для строительства

ТОВ «Дельта» -інженерно-вишукувальна компанія, яка вийшла на ринок Рязані в 2015 році. За минулий час ми не тільки детально налагодили робочі процеси, а й сформували власний підхід до визначення вартості послуг. У нас геологические изыскания для строительства цена. Завдяки цьому наші клієнти можуть за вигідною ціною замовити інженерні вишукування для будівництва, виробничої та іншої діяльності. Слід зазначити, що вартість робіт-поняття суто індивідуальне. Пов’язано це з тим, що на підсумкову цифру в договорі впливає дуже багато факторів. До числа найбільш значущих можна віднести:

Тип дослідження. Інженерні вишукування діляться на геологічні, екологічні, геодезичні, гідрометеорологічні і т.д. всі вони розрізняються як за складом, так і за обсягом виконуваних робіт. Як наслідок, відрізняється і ціна.
Тип об’єкта. Розрізняють два види споруд-площові і лінійні. У першу категорію входять багатоквартирні будинки, приватні котеджі, промислові та інші будівлі. До другої відносяться автотраси, ж/д лінії, трубопроводи та інші об’єкти, довжина яких значно перевищує ширину. Інженерні вишукування на лінійних об’єктах припускають більший обсяг робіт, тому їх ціна вище.
Площа забудови. Розмір ділянки, відведеної під будівництво, безпосередньо впливає на кількість розвідувальних свердловин. Наприклад, при виконанні вишукувань під котедж площею 80 кв.м. потрібно дві свердловини, а для будинку площею 160 кв. м. не менше трьох. У той же час потрібно сказати, що при великих обсягах робіт ми пропонуємо знижки. Зокрема, при проведенні екологічних досліджень на ділянці 10 га ціна за 1 га буде нижче, ніж при виконанні тих же досліджень на площі 5 га.
Крім перерахованих вище факторів на підсумкову вартість робіт може вплинути рельєф ділянки, будова грунту, складність місцевості та інші характеристики території. Саме тому всі ціни на інженерні вишукування вказані в таблицях у форматі «від». Щоб отримати точний розрахунок, зверніться до наших операторів. Уточнивши особливості замовлення, вони детально дадуть відповідь на всі питання, розрахують суму, допоможуть в оформленні заявки. Консультація безкоштовна!