Интерьерная печать на пленке

Наважуючись замовити інтер’єрний друк в Ростові-на-Дону, ви зможете зробити красивим не тільки робочий інтер’єр, але і домашній. Внутрішні простору торгових площ або ваших робочих приміщень можуть точно так само стати активним рекламним інструментом нарівні з зовнішньою рекламою. В останні роки інтер’єрний друк набуває все більшої популярності і розмах. Нерідко вона виходить за межі власне рекламної функції. Можливості широкоформатного друку використовують для додання інтер’єру особливого, унікального виду. У сучасних дизайнах можливий навіть друк на полотнах для натяжних стель. Наша друкарня гідно оцінює всі переваги цього виду друку. Ми пропонуємо вам якісну роботу з хороших, довговічних матеріалів. На відміну від вуличної реклами, термін життя якої обмежено 4-5 роками, внутрішні банери і стенди прослужать вам до 10 років мінімум. Найкраща интерьерная печать на пленке в Ростове-на-Дону.

Залежно від матеріалів, ми пропонуємо Вам наступні типи друку:

Інтер’єрна друк на пластику: відмінний інструмент дизайну, елементи, виготовлені з пластику, допомагають зонувати приміщення, додати деталей, втілити ваші ідеї;
Інтер’єрна друк на плівці: незамінна для рекламного оформлення вітрин, вікон, транспорту. Самоклеюча плівка довговічна, легка в експлуатації, зберігає яскраві кольори. Також цей тип друку використовують і для оформлення приміщень;
Інтер’єрна друк фотографій: також добре підходить як для рекламних цілей (плакати, постери), так і для дизайнерських. Нерідко в такій техніці друкують інтер’єрні картини, постери, що працюють на облагороджування приміщень.
Головна перевага інтер’єрного друку-універсальність. Якщо цю техніку використовують для дизайну просторів, то перед дизайнером і замовником відкривається великий спектр можливостей. За допомогою такого друку можливо зробити декоративне панно, картини і вставки в обробку стін. Залежно від обраного зображення, це стане відмінним елементом як класичного стилю, так і сучасного (мінімалізм, хай-тек). Інтер’єрний друк використовують для організації фотостудій. Висока роздільна здатність зображення дозволяє створити відмінні фотофони (наприклад, цегляну кладку, не відрізняється від справжньої, або ландшафтні пейзажі).