Вагинальная смазка

Існує безліч видів гелів для змащування вагіни в тому випадку, якщо вона здається дівчині надто сухою і не готовою для сексу. Застосування вагінальної змащення – це стандартна жіноча хитрість в тій ситуації, коли сексуальне збудження з будь-якої причини відсутній, а ображати партнера своєю байдужістю не хочеться. Такий лубрикант допоможе як слід підготувати інтимне отвір на потужним і злегка болючим поштовхів пеніса, після чого жінка розслабиться і на поверхні слизової виступить природна піхвова змазка. У нас ви зможите придбати вагинальную смазку https://sex-shop.ua/catalog/lubrikanty_smazki/vaginalnye_smazki/.

Вагінальні мастила поділяються на ті, що звужують кровоносні судини і, відповідно, продовжують статевий акт, відтягуючи момент оргазму, розігріваючі гелі, добре підходять для того, щоб збудити жінку, силіконові – володіють найкращим ковзанням, жирові і водні. Крім цього, часом у продажу з’являються мастила з контрацептивною дією, так звані сперміцидні вагінальні лубриканти або гелі.

Перевірте мастило на слизькість, завдавши невелика її кількість на кінчики пальців!

Якісна змазка, купити яку можна як у вигляді рідкого крему, так і у вигляді спрею, довго зберігає свої властивості після нанесення, тому її не доводиться раз оновлювати. Деякі види гелів можна використовувати для тривалого інтимного масажу з проникненням всередину анусу або вагіни і подальшої стимуляції чутливих точок. Для такого процесу слід вибирати нейтральну мастило – без будь-яких збуджують або, навпаки, охолоджуючих інгредієнтів. Якщо ви збираєтеся масажувати статевий орган жінки виключно руками, то прийнятною заміною гелю-змазки для піхви послужить масажне масло. Якщо ж мастило буде хоча б на короткий термін контактувати з презервативом – утримайтеся від застосування засобів на жировій основі, використавши замість них водні аналоги.