У лінійці Luxgen з’явився компактний паркетник U5

Заснована в 2007 році тайванська компанія Luxgen вирішила відзначити свій 10-річний ювілей випуском нової моделі – компактного паркетника U5. У прес-релізі наголошується, що доведенням даної моделі займалися фахівці з Європи, США і Японії. Новий Luxgen U5 2018 отримав силует звичайного хетчбека, при цьому його відмінною рисою є накладки на передніх крилах, які візуально продовжують контури фар і доходять до самих дверей.
У салоні тут замість стандартного дисплея і блоку-клімат контролю встановлений великий 12,0-дюймовий тачскрін. З нього можна здійснювати управління музикою, мікрокліматом, навігацією і деякими іншими функціями. При цьому під нижньою кромкою екрану розмістився блок сенсорних клавіш, які відведені під найбільш популярні команди. На тлі всього цього сучасного пишноти аналогова комбінація приладів з старомодно оформленими тахометром і спідометром виглядає дещо недоречним.
Будучи побудованим на базі седана Luxgen 5 з напівзалежної задньою підвіскою, кросовер Люксген U5 досягає в довжину, ширину і висоту 4 395, 1 763 і 1 594 мм відповідно. Колісна база тайванського паркетника дорівнює 2 620 міліметрів. У рух Лаксджин Ю5 призводить 1,6-літровий атмосферний двигун потужністю 120 л. с. З трансмісій пропонується або п’ятиступінчаста механіка, або варіатор. Привід у моделі виключно передній.
У списку оснащення кросовера значаться ESP, автопарковщик, камери кругового огляду з окремими камерами для контролю сліпих зон, а також кнопка запуску двигуна, люк, система стеження за розміткою і шість подушок безпеки. Серійне виробництво Luxgen U5 вже почалося, при цьому в Тайвані продажі нової моделі стартують восени 2017-го. Автомобіль можна придбати за ціною від 23 000 до 26 000 доларів, а поставки машин в Росії не плануються.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *