Тривожна кнопка «Ера-Глонасс» викликала ажіотаж серед автомобілістів

Приморський край став першим регіоном, де офіційно почали встановлювати пристрій системи «ЕРА-Глонасс». Без неї, за новим законом, не можна отримати ПТС власникам ввезених в Росію уживаних іномарок. Але бажаючих встановити тривожну кнопку настільки багато, що компанія «Сумоторі-Авто» не справляється з потоком.
Вона є єдиним акредитованим партнером АТ «Глонасс» по встановленню «кнопки SOS» в далекосхідному регіоні. Зате вже відома повна вартість процедури. Ціна самого терміналу становить 22 361 рубль, «прошивка» електронного навігаційного блоку зв’язку та ідентифікація державної автоматизованої інформаційної системи «ЕРА-Глонасс» варто 1950 рублів, а послуги сервісу по монтажу «кнопки SOS» в салон автомобіля оцінюються в 2 800 рублів. Підсумкова вартість установки — 27 111 рублів, повідомляють Авто.Вісті.
Але сама процедура займає час. Спочатку необхідно заповнити анкету-заяву, яка заноситься до листа очікування. Потім оформляється договір на придбання абонентського терміналу «ЕРА-Глонасс, а сам договір вноситься ідентифікаційний номер пристрою (ICCID).
Далі з договором необхідно звернутися в будь-яку з акредитованих випробувальних лабораторій, де повинні оформити Свідоцтво про безпеку конструкції транспортного засобу (СБКТС), на основі якого митниця видає ПТС. Зараз в черзі на встановлення перебувають близько 4 тисяч автовласників.
Проблема в тому, що самі лабораторії СБКТС поки не видають, посилаючись на відсутність дозволу з Мінпромторгу. У результаті багато автовласники досі не можуть отримати ПТС на свої машини і зареєструвати їх в ГИБДД.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *