Дніпро-Ремонт

На сьогоднішній день пральна машина є незамінною побутовою технікою в будь-якій квартирі, тому її поломка може вплинути на всю організацію домашніх справ. Ось чому будь-яка господиня прагне якомога швидше повернути в стрій таку необхідну їй побутову техніку. Фахівці нашого сервісного центру готові приступити до роботи в день подачі заявки і виконати ремонт пральних машин в Дніпрі на дому замовника. Щоб проблема була вирішена в максимально стислі терміни, вам достатньо зв’язатися з нашими менеджерами по телефону або оформити заявку за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті СЦ «Дніпро-Ремонт». Ми пропопонуємо, посмотреть детальніше у нас на сайті!

В яких випадках необхідно викликати майстра
Візуальних ознак несправності пральної машини існує не один десяток. Перелічимо основні з них:

агрегат зависає при віджиманні;
не зливається або не набирається вода;
не обертається барабан;
побутова техніка не включається;
не перемикаються режими прання.
Всі поломки пральної машини можна розділити на механічні та електричні. Як у першому, так і в другому випадку, для ремонту необхідно викликати майстра. Пральна машина є складним агрегатом з електронним управлінням, тому для того, щоб її відремонтувати, потрібно мати пристойний досвід, профільні знання, спеціальні діагностичні прилади і професійні інструменти.

У нашому сервісному центрі працюють кваліфіковані фахівці, які володіють всім необхідним, щоб виконати ремонт швидко і якісно. На самому початку проводиться діагностика техніки за допомогою спеціальних приладів з урахуванням кодів помилок побутового обладнання.

Тестування надає майстру достатню інформацію для того, щоб точно виявити вийшов з ладу вузол або несправну деталь. Такий підхід дозволяє повністю виключити помилки при ремонті пральної машини і істотно прискорити ремонт. Навіть у найскладніших ситуаціях наші майстри справляються з роботою швидше, ніж за 24 години.

Додаткові переваги співпраці з СЦ «Дніпро-Ремонт»
Замовляючи ремонт у нас, крім високоякісного сервісу, ви можете розраховувати на недороге обслуговування техніки. З цінами на типові поломки пральних машин можна ознайомитися в прайс-листі на нашому сайті.

У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, які заздалегідь закуповуються на склад, тому ви не будете чекати доставки нової запчастини з іншого місця. На ремонт пральної машини-автомат надається гарантія якості від 3 до 12 місяців і видається підтверджує її документ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *