Бепантен

Діюча речовина – декспантенол (50 мг в 1г крему).

Допоміжні компоненти:

Склад доповнюється за рахунок пропіленгліколю, очищеної води, DL-пантолактона, феноксиетанолу, амфизола До, спирту ацетилового, спирту стеарилового, ланоліну, изопропилмиристата.

Лікарська форма
Випускається у вигляді крему.
Категорія відпуску
Виробник
Безпосереднє виробництво: ГП Грензах ПРОДУКТИОНС, Німеччина.

Фармакотерапевтична група
Засоби, що сприяють загоєнню (рубцюванню) ран.

Фармакологічні властивості
В Бепантен, входить Пантотенова кислота, в яку трансформується декспантенол, беручи участь у тканинному метаболізмі, прискорює регенерацію та відновлення шкірних покривів.

Показання до застосування
Бепантен крем використовується для прискорення відновлення тканин після опіків, подряпин, тріщин, пролежнів, хронічних виразок, впливу ультрафіолету, пелюшкового дерматиту. Висока ефективність препарату спостерігається при догляді за молочними залозами і лікування тріщин сосків у годуючих жінок.

Протипоказання
Гіперчутливість до пропиленгликолю, феноксиэтанолу і іншим складовим Бепантена.

Належні заходи безпеки при застосуванні
Остерігатися контакту Бепантена з очима.

Застосування у період вагітності або годування груддю
Дані про шкоду Бепантена відсутні. При використанні препарату для лікування тріщин сосків, рекомендується змити крем перед годуванням.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом
Не впливає.

Спосіб застосування та дози
Нанести невелику кількість Бепантена, втерти легкими рухами. Крем використовують 2-4 рази на добу. З метою профілактики або лікування пелюшкового дерматиту Бепантен наноситься після кожної зміни пелюшок.

При лікуванні ерозій шийки матки препарат наноситься під контролем лікаря. Для профілактики і лікування тріщин сосків рекомендовано наносити крем після кожного годування.

Дозволяється застосовувати Бепантен для новонароджених.Передозування
Компоненти Бепантена практично не адсорбуються в кровотік при нанесенні на шкірні покриви, тому препарат вважається безпечним.Побічні дії
Алергія на Бепантен розвивається рідко, проте при тривалому використанні можливі реакції у вигляді контактного, алергічного дерматиту, екземи, подразнення шкіри і бульбашок.

Лікарська взаємодія
Лікарська взаємодія
Немає даних про сумісне застосування Бепантена з іншими препаратами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *